KREĆU TRENINZI U JAKOVLJU!!!!

Napokon smo dočekali i datum prvog treninga u Jakovlju!

Nakon skoro godine dana pauziranja/ne treniranja u O.Š. Jakovlje ponovo se možemo pohvaliti da smo obnovili prekrasnu suradnju.

Treninzi će se održavati u dvorani O.Š. Jakovlje u terminima:

  • PONEDJELJAK  20.00 – 21.00
  • SRIJEDA  20.00. – 21.00

Igračice zainteresirane očekujemo u što većem broju….. a kako je to bilo nakon prvog treninga vidjet ćete uskoro ?????

RASPORED NATJECANJA – ZAPREŠIĆ OPEN 2017

RASPORED UTAKMICA

2.6.2017.

Vrijeme Teren Sp. Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
18:45 Jezero Zajarki Ž Skupina B Juniorke Detono Zagreb
19:20 Jezero Zajarki M Skupina C Juniori Chemo profili Zagreb
19:55 Jezero Zajarki Ž Skupina B Garden Zaprešić
20:30 Jezero Zajarki Ž Skupina A BHC Čakovec Juniorke Hrvatske
21:05 Jezero Zajarki M Skupina C Chemo profili Zagreb BHC Dubrava
21:40 Jezero Zajarki Ž Skupina B Detono Zagreb BHC Čakovec

3.6.2017.

Vrijeme Teren Sp. Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
09:40 Jezero Zajarki M Skupina C BHC Dubrava Zaprešić
10:15 Jezero Zajarki Ž Skupina B Detono Zagreb ZKRP Kontesa Nera
10:50 Jezero Zajarki M Skupina C BHC Dubrava Juniori
11:25 Jezero Zajarki M Skupina A Detono Zagreb BHC Čakovec
12:00 Jezero Zajarki M Skupina B BHC Čakovec 2 Zaprešić 2
12:35 Jezero Zajarki M Skupina B White boys BHC Sesvete
14:20 Jezero Zajarki M Skupina B BHC Čakovec 2 White boys
14:55 Jezero Zajarki M Skupina A BHC Sesvete 2 Detono Zagreb
15:30 Jezero Zajarki M Skupina B BHC Sesvete BHC Čakovec 2
16:05 Jezero Zajarki M Skupina B Zaprešić 2 White boys
16:40 Jezero Zajarki M Skupina C Zaprešić Chemo profili Zagreb
17:15 Jezero Zajarki M Skupina B BHC Sesvete Zaprešić 2
17:50 Jezero Zajarki M Skupina A BHC Čakovec BHC Sesvete 2
19:00 Jezero Zajarki M Skupina A Detono Zagreb Sokol
19:35 Jezero Zajarki M Skupina A BHC Čakovec Sokol
20:10 Jezero Zajarki M Skupina C Zaprešić Juniori
20:45 Jezero Zajarki M Skupina A Sokol BHC Sesvete 2

4.6.2017.

Vrijeme Teren Sp. Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
09:05

09:40

Jezero Zajarki

Jezero Zajarki

Ž

Ž

Skupina A

Skupina A

BHC Dubrava

Zaprešić

BHC Sesvete

BHC Dubrava

10:15 Jezero Zajarki Ž Skupina A Garden Sesvete
10:50 Jezero Zajarki Ž Skupina B BHC Čakovec ŽKRP Kontesa Nera
11:25 Jezero Zajarki Ž Skupina A BHC Sesvete Zaprešić
12:00 Jezero Zajarki Ž Skupina A BHC Dubrava Garden
12:35 Jezero Zajarki Ž Skupina A ZKRP Kontesa Nera Juniorke
13:10 Jezero Zajarki M Četvrtfinale Ut. 1 Skupina A (1.)
13:45 Jezero Zajarki M Četvrtfinale Ut. 2 Skupina A (2.) Skupina C (2.)
14:20 Jezero Zajarki M Četvrtfinale Ut. 3 Skupina C (1.) Skupina B (2.)
14:55 Jezero Zajarki M Četvrtfinale Ut. 4 Skupina B (1.)
15:30 Jezero Zajarki Ž Polufinale Ut. 1 Skupina A (1.) Skupina B (2.)
16:05 Jezero Zajarki Ž Polufinale Ut. 2 Skupina A (2.) Skupina B (1.)
16:40 Jezero Zajarki M Polufinale Ut. 1 Četvrtfinale Ut.1 Pobjednik Četvrtfinale Ut.2 Pobjednik
17:15 Jezero Zajarki M Polufinale Ut. 2 Četvrtfinale Ut.3 Pobjednik Četvrtfinale Ut.4 Pobjednik
17:50 Jezero Zajarki Ž 3.-4. mjesto Ut. 1 Polufinale Ut.1 Poraženi Polufinale Ut.2 Poraženi
18:25 Jezero Zajarki M 3.-4. mjesto Ut. 1 Polufinale Ut.1 Poraženi Polufinale Ut.2 Poraženi
19:00 Jezero Zajarki Ž Finale Ut. 1 Polufinale Ut.1 Pobjednik Polufinale Ut.2 Pobjednik
20:00 Jezero Zajarki M Finale Ut. 1 Polufinale Ut.1 Pobjednik Polufinale Ut.2 Pobjednik

 

raspored treninga za tjedan 08.05.-12.05.

PAŽNJA RODITELJI!!!

U tjednu od 08.05.-12.05. raspored treninga će biti nešto izmjenjen. Igračice su podjeljene po godištima i tako treniraju:

2000/2001/2002/2003 ima treninge sa trenericom Lenom:

  • ponedjeljak 20,30 – 21,30 inter
  • utorak 20,30-22,00 inter
  • četvrtak 21,00-22,30 srednja škola
  • petak 20,00-21,00 inter

2004/2005 ima treninge sa trenerom Fifom:

  • utorak 20,00-21,15 srednja škola
  • petak 19,10-20,10 o.š.ljudevita Gaja

Minići 2006 i mlađe imaju trening s trenericom Lanom:

  • utorak 20,00-21,15 srednja škola
  • petak 19,10-20,10 o.š.ljudevita Gaja

SENORKE U POBJEDNIČKOM NIZU

Seniorska ekipa otvorila drugu polusezonu s tri pobjede u nizu!

U pauzi između dvije polusezone seniorska ekipa pojačala se s dvije vrhunske igračice. Golmanica Dubravka Bukovina (Zaprešćanka) odlučila se vratiti rukometu i pomoći ekipi svoga Grada. Višegodišnje iskustvo igranja u I. HRL naše Dubravke i vrhunska kvaliteta po kojoj je poznata u rukometnom svijetu uvelike će doprinijeti samopouzdanju ekipe i većem respektu protivnika. Drugo također veliko pojačanje itekako potrebno u ekipi, na poziciji desnog vanjskog igrača je Kristina Pasarić…igračica svim ljubiteljima rukometa dobro poznata te o njoj nije potrebno puno govoriti. Ljevoruka igračica, nepredvidivog šuta koja ne odustaje lako otprilike su tri stvari kojima ju na prvu opisuju. Prije nepunih godinu dana operirala je koljeno i upitan je bio povratak u svijet rukometa. Iz tog razloga utakmice prve polusezone pratila je s tribina bodreći ekipu i marljivo radeći na svakom treningu s našom fizioterapeuticom Anjom Stiperski kako bi za drugu polusezonu bila spremna. Sa strepnjom smo gledali njen prvi nastup u ekipi koji što zbog straha od tek sanirane ozljede što zbog činjenice da se radilo o prvoj utakmici u novoj ekipi i nije bio ono što su gledatelji navikli od nje. Usprkos toj utakmici nitko nije posumnjao da će ona vrlo skoro postati vrlo važan kotačić seniorskog tima što je već u narednim utakmicama i pokazala. Svojim pogodcima uvelike je doprinijela pobjedničkom rezultatu i zajedno s ekipom pokazala da njihovo vrijeme tek dolazi!!!

Obavijest – 2002. godište i mlađe

Obavijest djevojčicama 2002. godište i mlađe!

Vraćamo se petkom u termin u OŠ Ljudevita Gaja, stoga će se treninzi, počevši od petka 20.01.2017., održavati u terminima:

  • Utorak: 20:00 – 21:15 SREDNJA ŠKOLA Ban J. Jelačić
  • Petak:  19:10 – 20:10 OŠ Ljudevita Gaja

Molimo da obavijestite svoje suigračice.

Raspored treninga 09.01.2017. – 13.01.2017.

Nadamo se da ste se bar malo odmorili, jer se od idućeg tjedna vraćamo treninzima.

Raspored treninga od 09.01.2017. – 13.01.2017. je slijedeći:

2002. i mlađe:

  • Utorak: 20:00 – 21:15 SREDNJA ŠKOLA Ban J. Jelačić
  • Petak:  20:00 – 21:00 INTER

2000./01.:

  • Ponedjeljak: 20:30 – 21:30 INTER
  • Utorak: 20:00 – 21:15 SREDNJA ŠKOLA Ban J. Jelačić
  • Četvrtak: 21:00 – 22:30 SREDNJA ŠKOLA Ban J. Jelačić
  • Petak: 20:00 – 21:00 INTER

SENIORKE:

  • Ponedjeljak: 20:30 – 21:30 INTER
  • Utorak: 20:30 – 22:30 INTER
  • Četvrtak: 21:00 – 22:30 SREDNJA ŠKOLA Ban J. Jelačić
  • Petak: 20:00 – 21:00 INTER

*Molimo djevojke koje neće biti još ovaj tjedan na treninzima da o tome obavijeste trenere (u grupu ili porukom). Hvala!
**Ukoliko dođe do promjena termina, na vrijeme ćete biti obavješteni.

REDOVNA SKUPŠTINA

Poštovani članovi, roditelji i prijatelji Kluba

sve Vas skupa srdačno pozivam na redovnu Skupštinu Kluba koja će se održati 14.12.2016. s početkom u 19,00 sati u prostorijama Zajednice sportskih udruga Zaprešića, ulica Vladimira Novaka 23 (stadion Inter).

Zainteresirani za aktivniji angažman u Klubu moći će na sastanku potpisati pristupnicu za učlanjenje u Skupštinu Kluba.

Svoj dolazak obavezno najaviti na mail zrkzapresic.info@gmail.com ili na mob. 098 757593 !!!

 

Obavijest o promjeni termina treninga za mlađe dobne skupine

Drage igračice i roditelji,

u četvrtak, 10.11. neće biti treninga zbog održavanja DSD međunarodnog rukometnog turnira u dvorani Srednje škole Ban Josip Jelačić.
Zbog novonastale situacije, 2000./2001. godište imat će trening u dogovoru sa trenerom (obavijesti pratite u grupi),
a 2002./03., 2004./05., 2006./07.  trening će imati u petak, 11.11. od 20:00 – 21:00h u dvorani na Interu.

Molimo Vas za razumijevanje i unaprijed zahvaljujemo!

RASPORED TRENINGA

Obavijest – od sutra vraćamo rasporedu treninga koji smo imali prije održavanja gospodarskog sajma u srednjoj školi Ban J. Jelačić.

2002. i mlađe:

  • Utorak; 20:00 – 21:15 dvorana srednje škole
  • Četvrtak: 21:00 – 22:00 dvorana srednje škole
  • Petak:  (po dogovoru s trenerom)

2000./01.:

  • Ponedjeljak: 20:30 – 21:30 Inter
  • Utorak: 20:00 – 21:15 dvorana srednje škole
  • Četvrtak: 21:00 – 22:00 dvorana srednje škole
  • Petak: 20:00 – 21:00 Inter

SENIORKE:

  • Ponedjeljak: 20:30 – 21:30 Inter
  • Utorak: 20:30 – 22:30 Inter
  • Srijeda: (po dogovoru s trenericom)
  • Četvrtak: (po dogovoru s trenericom)
  • Petak: 20:00 – 21:00 Inter

RASPORED TRENINGA OD 10.10. – 14.10.

Zbog gospodarskog sajma u Zaprešiću nismo u mogućnosti trenirati u dvorani srednje škole te će grupe trenirati prema rasporedu:

PONEDJELJAK – INTER

  • 20:30 – 21:30 KADETI 2000/01, ML.KADETI 2002 i sve ostale mlađe ekipe
  • 21:30 – 22:30 SENIORKE

UTORAK – INTER

  • 20:30 – 22:00 SENIORKE I KADETI 2000/01

SRIJEDA I ČETVRTAK po dogovoru s trenerima

PETAK – INTER

  • 20:00 SVI!!!! SENIORI, KADETI 2000/01 I ML.KADETI 2002 i sve ostale mlađe ekipe

hvala svima na razumijevanju!!!!

 

RASPORED TRENINGA DO KRAJA RUJNA

Zbog sanacije štete nastale nakon požara u dvorani  O.Š. Ljudevita Gaja do kraja rujna imat ćemo privremeni raspored treninga

2002 i mlađe:

  • utorak 20:00 – 21:15 dvorana srednje škole
  • četvrtak 21:00 – 22:00 dvorana srednje škole
  • petak  (po dogovoru s trenerom)

2000/01:

  • ponedjeljak 20:30 – 21:30 Inter
  • utorak 20:00 – 21:15 dvorana srednje škole
  • četvrtak 21:00 – 22:00 dvorana srednje škole
  • petak  20:00 – 21:00 Inter

SENIORKE

  • ponedjeljak 20:30 – 21:30 Inter
  • utorak 20:30 – 22:30 Inter
  • srijeda (po dogovoru s trenericom)
  • četvrtak (po dogovoru s trenericom)
  • petak  20:00 – 21:00 Inter

 

 

ŽRK Zaprešić poziva nove članove – Upisi u tijeku

Počinje nova rukometna sezona stoga Vas pozivamo da se priključite našem Klubu!

Pozivamo djevojčice i djevojke od 1. do 8. razreda osnovne škole da nam se pridruže u igri, radu i zabavi.

 

To možete učiniti bez prethodne najave dolaskom na trening, UTORKOM u dvorani srednje škole Ban Josip Jelačić u Zaprešiću od 20:00 – 21:15h ili upitom na jedan od službenih mailova kluba: zrkzapresic.info@gmail.com ili kontakt@zrk-zapresic.hr

ŽRK ZAPREŠIĆ

Uspješan početak školske godine i rukometne sezone

želi Vam
ŽRK ZAPREŠIĆ

SLUŽBENA SEZONA POČINJE!!!!

Pripreme smo priveli kraju i polako se okrećemo redovnim treninzima. Kao i obično u prvom tjednu ću vas sve zamoliti za strpljenje s obzirom da škole još nisu napravile raspored treninga u dvorani. Kako svake godine imamo istu situaciju vjerujem da s ovime i računate. Privremeni raspored za tjedan od 05.09.-09.09.

2002 i mlađe:

  • ponedjeljak 20,00 na terenima kod dvorane srednje škole (ako pada kiša treninga neće biti)
  • utorak 20,00 – 21,15 dvorana srednje škole
  • petak 19,00 treneri će reći na treningu u utorak da li smo u dvorani ili vani

2000/2001:

  • ponedjeljak 20,00 na terenima kod dvorane srednje škole (ako pada kiša treninga neće biti)
  • utorak 20,00 – 21,15 dvorana srednje škole
  • četvrtak 21,00 – 22,30 dvorana srednje škole
  • petak 20,00 treneri će reći na treningu u četvrtak da li smo u dvorani ili vani

seniorke:

  • po dogovoru s trenericom

 

 

POČINJU PRIPREME!!!!!!

Lijep pozdrav svim igračicama, roditeljima i vjernim navijačima. Vjerujem da ste se svi pomalo zaželjeli ekipe, treninga, utakmica i dobrog druženja.

Ove smo godine donijeli odluku u pripremni dio za sezonu uključiti sve dobne skupine kako bi se što bolje mogli pripremili za nadolazeću sezonu. U nastavku pogledajte raspored treninga:

SVE EKIPE POČINJU SA TRENINZIMA 16.08.2016.

  • SENIORKE: dvorana na Interu 19,00 ostali treninzi biti će u dogovoru s trenericom
  • KADETI 2000/2001:
  • prvi trening biti će na terenima kod srednje škole s početkom u 10,00 sati.
  • ostali treninzi u tjednu od 16.08.-20.08. (nedjeljom neće biti treninga) biti će ujutro u 10,00 – 11,30 i poslijepodne od 19,00-20,30 mjesto okupljanja dogovarat ćete s trenerom za svaki trening.
  • Igračice na prvi trening dolaze u opremi!!!!!
  • ML. KADETI 2002/2003:
  • prvi trening biti će na terenima kod srednje škole s početkom u 10,00 sati.
  • ostali treninzi u tjednu od 16.08.-20.08. (nedjeljom neće biti treninga) biti će dogovoreni s trenerima ovisno o broju igračica koje će se odazvati. Informacije o vremenu i mjestu treninga biti će stavljeno na web nakon prvog treninga.
  • Igračice na prvi trening dolaze u opremi!!!!!
  • DJEVOJČICE 2004/2005 I MINIĆI 2006 i mlađe:
  • prvi trening biti će na terenima kod srednje škole s početkom u 10,00 sati.
  • ostali treninzi u tjednu od 16.08.-20.08. (nedjeljom neće biti treninga) biti će dogovoreni s trenerima ovisno o broju igračica koje će se odazvati. Informacije o vremenu i mjestu treninga biti će stavljeno na web nakon prvog treninga.
  • Igračice na prvi trening dolaze u opremi!!!!!

Mladi reprezentativci završili sa nastupom na EP u rukometu na pijesku

Proteklog vikenda održano je prvo Europsko prvenstvo u rukometu na pijesku za mlađe dobne kategorije u Nazareu (Portugal).

13576824_1781340938778135_4471690917298510032_o

Među 20 rukometašica i rukometaša koji su predstavljali boje naše zemlje, moramo se pohvaliti da je i Zaprešić imao svoje predstavnike.
U ženskoj konkurenciji među 10 izabranih našla se Nika Horvat, članica našeg kluba, dok je u muškoj konkurenciji to bio Josip Kožarić iz Muškog rukometnog kluba Zaprešić.

Naporne pripreme trajale su nešto više od mjesec dana, a naši zaprešićani svojim su trudom i zalaganjem pokazali zašto im je mjesto u prvoj desetorci.

 

Ne znajući što ih očekuje obzirom da je ovo bilo prvo Prvenstvo za mlađe dobne kategorije, 32 ekipe (16 u ženskoj i isto toliko u muškoj konkurenciji) odlučile su pokazati talent, želju i volju za što boljim rezultatima.

 

U muškoj konkurenciji dječaci su igrali u skupini D uz Italiju, Mađarsku i Njemačku, te su spletom nes(p)retnih okolnosti i manjkom sportske sreće završili kao zadnji u skupini. U razigravanju od 9. – 16. mjesta pobjedili su Rumunjsku i upisali poraz od Nizozemske te Prvenstvo završili na 11. mjestu.
Medalje su odnijele reprezentacije:
1. Španolska
2. Portugal
3. Italija

 

Djevojke su uz Portugal, Ukrajinu i Rumunjsku zauzele 2. mjesto u skupini i kvalificirale se u četvrtfinale. Utakmicu za polufinale igrale su protiv Norveške i nažalost izgubile te je uslijedila borba za plasman od 5. – 8. mjesta. Prvu utakmicu razigravanja djevojke su pobjedile Italiju, a drugu izgubile od Mađarske. Izvrsnim 6. mjestom završile su nastup na Prvenstvu.
Medalje su odnijele reprezentacije:
1. Nizozemska
2. Španjolska
3. Portugal

13621520_10208512755970026_1107187562_o-660x330 13439114_10208375703061587_1827217571647229763_n

Sudeći prema pokazanom na ovom EP, naše reprezentacije u budućnosti će nam pokazati još puno, puno više.
Želimo im puno strpljenja, volje, rada i truda jer ne sumnjamo da će rezultati doći i brže od očekivanog!

 

Popis svih naših igrača i igračica koji su dali sve od sebe i pokazali zašto Hrvatsku u rukometu na pijesku očekuju velike stvari u budućnosti:

Ženska konkurencija 

Patricija Hren, Iva Ivčić, Marija Stojanović, Lara Miholić, Nika Horvat, Nika Vojnović, Anja Vida Lukšić, Rea Banić, Ana Malec, Rebeka Owowa

Muška konkurencija
Borna Kolić, Krešo Obratov, Josip Kožarić, Bruno Sudarević, Augustin Miklečić, Ivan Antonio Hančić, Ivan Družinec, David Kocen, Marko Bašek, David Štefulj

 

“CROaSAN” 2016. – raspored

Seniorske ekipe počinju sa treninzima i utakmicama 27.06.2016. (pon) u 17:00h na Šetnici.

Ostale utakmice 2000. godišta i mlađih te seniora igraju se 28.06.2016. (uto) od 17:00h na istome mjestu.

Pozivamo sve da dođu i pridruže se igranju i treninzima te da podrže ekipe koje igraju! 🙂

Raspored treninga za tjedan od 20.06. – 24.06.

TRENINZI 2000. i 2001.:
UTO: 19:00 – 20:15 NOVI DVORI (trčanje)
* o ostalim terminima obavijest ćete dobivati u grupu

TRENINZI 2002. i 2003.:

UTO: 19:00 – 20:15 NOVI DVORI (trčanje)
ČET: 9:00 – 10:30 PJESKAŠKI TERENI KOD SREDNJE ŠKOLE (igračice se nalaze pred Srednjom školom u 8:55 i zajedno idu do terena)*
PET: 9:00 – 10:30 PJESKAŠKI TERENI KOD SREDNJE ŠKOLE (igračice se nalaze pred Srednjom školom u 8:55 i zajedno idu do terena)*

TRENINZI 2004./2005./2006. i mlađe:
SRI: 19:00 – 20:15 NOVI DVORI (trčanje)
ČET: 9:00 – 10:30 PJESKAŠKI TERENI KOD SREDNJE ŠKOLE (igračice se nalaze pred Srednjom školom u 8:55 i zajedno idu do terena)*
PET: 9:00 – 10:30 PJESKAŠKI TERENI KOD SREDNJE ŠKOLE (igračice se nalaze pred Srednjom školom u 8:55 i zajedno idu do terena)*

* treninzi na pijesku neće se održati u slučaju lošeg vremena

Prijave za turnir rukometa na pijesku u sklopu događanja “CROaSAN 2016.”

Pozivamo Vas na prijateljski turnir rukometa na pijesku u Zaprešiću “CROaSAN 2016.”!!!

TURNIR JE IZ TEHNIČKIH RAZLOGA POMAKNUT TJEDAN DANA KASNIJE I ODRŽAT ĆE SE 27. I 28.06.

GDJE: Zaprešićka šetnica
KADA: ponedjeljak (27.06.) i utorak (28.06.) između 17:00 i 20:00 sati
KOTIZACIJA: 50,00 kn po ekipi 
PRIJAVE: zaključno sa subotom (25.06.)
OBJAVA RASPOREDA: nedjelja (26.06.)

Prijava mora sadržavati:
– IME EKIPE:
– KATEGORIJU: (seniori/seniorke, kadeti/kadetkinje (2000. i mlađe) ili minići (2005. i mlađe))
– IME I PREZIME OSOBE ZA KONTAKT:
– BROJ TELEFONA OSOBE ZA KONTAKT:
– MAIL ADRESU OSOBE ZA KONTAKT:

PRIJAVE I OSTALI UPITI NA: zrkzapresic.info@gmail.com

Obavijest o treninzima

Treninzi u dvorani Srednje škole Ban Josip Jelačić su završili, a u osnovnoj školi Ljudevita Gaja završavaju sa zadnjim treningom u petak 10.06.2016.

Djevojčice 2002./03./04./05./06. i mlađe ovaj tjedan imaju treninge:
UTO: 20:00 – 21:00 (vanjski tereni SŠ Ban Josip Jelačić)
PET: 19:10 – 20:10 (dvorana OŠ Ljudevita Gaja)

Kadetkinje 2000.:
PON: 20:30 – 21:30 (Inter)
UTO: 20:30 – 22:00 (Inter)
Ostale dane po dogovoru s trenerima.

Zbog češćih promjena rasporeda molimo za razumijevanje i da redovito pratite obavijesti na webu i facebooku.

RASPORED NATJECANJA JARUN KUP 2016

GRUPA A:

  1. DETONO ZAGREB 2000
  2. CHEMO PROFILI ZAGREB 2002
  3. LOKOMOTIVA 1

GRUPA B:

  1. BCH DUBRAVA
  2. ŽRK SLOGA SV. NEDJELJA
  3. LOKOMOTIVA 2

EKIPE:

  • DETONO ZAGREB ( ŽRK ZAPREŠIĆ 2000): SKENDER, SUČEC, HORVAT, DAMJANKOVIĆ, BELINIĆ T., BELINIĆ L., TRČAK, ERŠEK, BABIĆ, HANZEC
  • CHEMO PROFILI ZAGREB (ŽRK ZAPREŠIĆ 2002): BAKIĆ, BEZUH, ISMAILJI, KRALJ, CVEK, JOZIĆ, LAZIĆ, BULIĆ, ANIĆ, ŠTOK, NIKIĆ, SCHUSTER

RASPORED UTAKMICA:

NEDJELJA:

  • 8:40 DETONO ZAGREB  – CHEMO PROFILI ZAGREB
  • 10:00 CHEMO PROFILI ZAGREB  – LOKOMOTIVA 1
  • 10:40 DETONO ZAGREB  – LOKOMOTIVA 1
  • 11:20 A3 – B3 (utakmica za 5 i 6 mjesto)
  • 11:40 A1 – B2
  • 12:00 B1 – A2
  • 12:20 PORAŽENI (A1 – B2) – PORAŽENI (A2 – B1)
  • 16:00 POBJEDNICI (A1 – B2) – POBJEDNICI (A2 – B1)

IGRAČICE TREBAJU BITI NA JARUNU U 8:00

SRETNO EKIPAMA!!!!!!!

SVE DETALJE O NATJECANJU MOŽETE PRATITI NA www.bch-zagreb.com

TRENING NA PIJESKU

U utorak 26.04.2016. trening pijeskaških ekipa je u Zaprešiću u 19,00 sati na odbojkaškom terenu kod srednje škole. Ako pada kiša nalazimo se ispred srednje škole!

U srijedu 27.04.2016.trening je na Jarunu od 18,00 sati za igračice koje budu određene na treningu u utorak.

Obavijest o treninzima mlađih dobnih kategorija

Treninzi će se od 21.03. – 25.03. zbog uskršnjih praznika odvijati prema slijedećem rasporedu:

2002./03./04. godište i mlađe, treninge će imati:
PON, 21.03.2016. od 17:00 – 18:00h na igralištu Srednje škole B. J. Jelačić
UTO, 22.03.2016. od 17:00 – 18:00h na igralištu Srednje škole B. J. Jelačić
Dodatni termini mogući u dogovoru s trenericom o čemu ćete biti obaviješteni na našim web i facbook stranicama.
Molimo sve djevojke da na trening dođu u obući i odjeći primjerenoj vremenskim uvjetima.

2000./01. godište treninge ima u dogovoru s trenerima o čemu su igračice obaviještene u grupi.

Sve moguće promjene pratite na web i facebook stranicama kluba.

Raspored treninga u dvoranama – 2016.

SENIORKE:

PON:                                           20:30 – 21:30 (Inter)
UTO:                                           20:30 – 22:00 (Inter)
ČET:                                           20:30 – 22:00 (Srednja škola)
PET:                                            20:00 – 21:00 (Inter)
——————————————————————————————————–

* Napomena: Treninzi koji se održavaju u OŠ Jakovlje počinju od 18.01.2016.
——————————————————————————————————–

KADETKINJE (2000./2001.)

PON:                                             19:00 – 20:00 (Jakovlje)
UTO:                                             20:00 – 21:15 (Srednja škola)
SRI:                                               19:00 – 20:00 (Jakovlje)
ČET:                                              21:00 – 22:30 (Srednja škola)
PET:                                              20:00 – 21:00 (Inter)
———————————————————————————————————-

DJEVOJČICE (2002./2003./2004./2005. i mlađe)

PON:                                            19:00 – 20:00 (Jakovlje)
UTO:                                            20:00 – 21:15 (Srednja škola) 
SRI:                                              19:00 – 20:00 (Jakovlje)                                            
PET:                                             20:00 – 21:00 (Inter)
———————————————————————————————————–

TRENINZI U OŠ JAKOVLJE:

PON:                                           19:00 – 20:00 
SRI:                                             19:00 – 20:00

Djevojke završile svoje natjecanje

 

 

 

 

IMG-20160102-WA0028Djevojke su jučer i danas ujutro odigrale svoje zadnje utakmice.
Ekipa Detono Girls (Trčak, Babić, Horvat, Piculek, Sučec, Skender) završila je 3. u juniorskoj konkurenciji ispred Chemo Profili Girls (Tomašić, Savnik, Kralj, Schuster, Eršek).
Cure iz obje ekipe igrale su i seniorski dio natjecanja u kojem su pokazale zavidan otpor naspram starijih i iskusnijih djevojaka, uspjele su im uzeti set te pokazale da se na njih u narednim godinama može ozbiljno računati.

Jučer su djevojke u slobodno vrijeme išle u razgledavanje i zabavile se prije utakmica.IMG_20160102_113713

IMG_20160102_115450IMG_20160102_121140

Prvi dan turnira

Cure su u Einsiedelnu odigrale prvi dan turnira. Sve djevojke iskusile su kako je igrati u seniorskoj konkurenciji i nažalost izgubile utakmice koje su danas igrale. Čestitamo im na borbi i izdržljivosti koju su pokazale na terenu pred već iskusnim protivnicama.
Među utakmicama naša ekipa vrijednih kuhara spremila nam je grah s kobasicama koji su neki dobro, a neki malo manje dobro dočekali. 🙂
U juniorskom djelu Detono Girls pokazale su više u utakmici protiv Chemo Profili Girls koje su se borile do samoga kraja.
Nakon utakmica djevojke su se smjestile u smještaj udaljen 20-ak minuta hoda od dvorane gdje su ih marljivi dečki dočekali itekako zasluženim palačinkama. Nakon toga uslijedilo je tuširanje i spavanje.

Sutra ih čeka slobodno prijepodne i dio popodneva pa idu u obilazak grada.

Einsiedeln, Švicarska – 10th International Indoor Beachhandball Tournament

Našim djevojkama želimo sretan put u švicarski Einsiedeln gdje idu na turnir rukometa na pijesku u organizaciji AKRP Zagreb.
Djevojke (’00. i ’02. i mlađe) će igrati u kategoriji JUNIOR pod imenima DETONO GIRLS i CHEMO PROFILI GIRLS.
Te iste djevojke zaigrat će i seniorski dio turnira u kategoriji WOMEN pod imenom DETONO ZAGREB.
Muška ekipa koja putuje s njima igrat će u kategoriji MEN pod imenom DETONO ZAGREB.
(Raspored naših ekipa nalazi se u nastavku objave)

SVIM PUTNICIMA ŽELIMO SRETAN PUT, DOBRE REZULTATE, SRETNU I USPJEŠNU NOVU GODINU TE SRETAN POVRATAK KUĆI PREDVIĐEN 04.01. U JUTARNJIM SATIMA!

 

* Napomena: Raspored može biti podložan promjenama

VRIJEME
DATUM
KONKURENCIJA
DOMAĆI
GOSTI
14:30
01.01.
MEN
HIEKKA HAUSKAA JUNIOR
DETONO ZAGREB
15:00
01.01.
WOMEN
DETONO ZAGREB
BEACHQUEENS
17:30
01.01.
MEN
COPA-BALE
DETONO ZAGREB
18:00
01.01.
WOMEN
BHT SANDHUFE
DETONO ZAGREB
19:00
01.01.
WOMEN
WESTSIDE
DETONO ZAGREB
20:30
01.01.
WOMEN
DETONO ZAGREB
TEAM SCHWAN
22:00
01.01.
JUNIOR
DETONO GIRLS
CHEMO PROFILI GIRLS
8:30
02.01.
MEN
NAZARE BEACH PORTUGAL
DETONO ZAGREB
17:00
02.01.
MEN
DETONO ZAGREB
AMSTERDAM BEACH
18:30 – 20:30
02.01.
M/W
9. MJESTO I ČETVRTFINALE
21:00
02.01.
JUNIOR
WASSERSCHLOSS GIRLS
DETONO GIRLS
21:30
02.01.
JUNIOR
CHEMO PROFILI GIRLS
BEACH PRINCESS
9:00
03.01.
JUNIOR
CHEMO PROFILI GIRLS
WASSERSCHLOSS GIRLS
9:30
03.01.
JUNIOR
DETONO GIRLS
BEACH PRINCESS
10:00 – 10:30
03.01.
WOMEN
ČETVRTFINALE ŽENE
11:00 – 11:30
03.01.
MEN
ČETVRTFINALE MUŠKARCI
12:00 – 13:30
03.01.
M/W
POLUFINALE
15:00
03.01.
JUNIOR
FINALE JUNIORKE
15:30
03.01.
WOMEN
FINALE ŽENE
16:00
03.01.
MEN
FINALE MUŠKARCI

Blagdanska čestitka

Drage igračice, roditelji, prijatelji Kluba i svi koji nas pratite!

Božićno-drvce

Neka Vam nadolazeći blagdani budu ispunjeni mirom,
a nova 2016. godina obiljem radosti, zdravlja te osobnog i sportskog uspjeha.

Želimo Vam čestit Božić i ugodne blagdane!

Vaš
ŽRK ZAPREŠIĆ

Zahvaljujemo sudionicima Revijalnih utakmica

Veliko HVALA svim roditeljima, bakama i djedovima, braći i sestrama, našim igračicama, publici i svima koji su na bilo koji način sudjelovali u ponedjeljak 14.12.2015. na Revijalnim utakmicama između seniorki i njihovih roditelja te kadetkinja i njihovih roditelja!

Hvala svim kuharicama i kuharima na izvrsnim kolačima kojima smo se počastili nakon utakmica.

20151214_214427_resized 20151214_214442_resized

Još jednom hvala, bilo Vas je lijepo vidjeti u ovako velikom broju!

Revijalne utakmice

Poštovani,

pozivamo Vas u ponedjeljak, 14.12.2015. u 20:30h u dvoranu ŠRC Zaprešić gdje će se održati revijalne utakmice između djevojaka kadetske ekipe i njihovih roditelja, te seniorske ekipe i njihovih roditelja. 

Na ulazu u dvoranu moći ćete uplatiti donaciju za rad Kluba, a Klub će Vam u zahvalu za svaku donaciju iznad 50,00kn darovati Klupsku majicu.

Nakon utakmica, ostanite s nama i zasladite se kolačima iz radionice naših mama i baka.

Dođite i podržite sve koji su se odazvali sudjelovanju! 

POSTANI “PRIJATELJ KLUBA” U MJESECU DARIVANJA

POZIVAMO

Sve sadašnje “PRIJATELJE KLUBA” i one koji to tek namjeravaju postati da nam se pridruže

 U MJESECU DARIVANJA I POMAŽUĆI KLUB DARUJU SVOJE NAJMILIJE!

Poklona ima i za djecu i za tate, mame, bake, djedove i cijelu Vašu obitelj………

ZA DONACIJU OD 60,00 Kn i više Klub će Vas darivati s jednom majicom u boji po želji!

ZA DONACIJU OD 100,00 Kn  i više Klub će Vas darivati s dvije majice!

Za svakih dodatnih 50,00 Kn donacije ostvarujete pravo na još jednu dodatnu poklon majicu.

žuta majica plava majica

Majice se mogu preuzeti na svakom treningu ili utakmici ŽRK Zaprešića (obavijesti o istima nalaze se na našim službenim stranicama).

Uplate možete izvršiti osobno na treningu, utakmici Kluba ili na žiro račun Kluba

HR2923600001101840211

Ako uplatu vršite putem žiro računa dovoljno je samo na naš službeni mail poslati točnu adresu za dostavu majice ili nas kontaktirati na broj telefona 098 96 32 137 Dunja

Izmjena rasporeda

Zbog održavanja Gospodarskog sajma u Srednjoj školi Ban Josip Jelačić treninzi će se do 20.10.2015. odvijati prema slijedećem rasporedu:

SENIORKE:
PON: 20:30 – 21:30 (Inter)
UTO: 20:30 – 22:00 (Inter)
SRI: 21:00 – 22:00 (teretana)
PET: 20:00 – 21:00 (Inter)

KADETKINJE (2000.):
PON: 20:30 – 21:30 (Inter)
UTO: 20:30 – 22:00 (Inter)
SRI: 19:00 – 20:00 (Jakovlje)
PET: 20:00 – 21:00 (Inter)

DJEVOJČICE (2002. i mlađe)
PON: 19:00 – 20:00 (Jakovlje)
UTO: 20:30 – 21:30 (Inter)
SRI: 19:00 – 20:00 (Jakovlje)

OŠ JAKOVLJE:
PON: 19:00 – 20:00 (Jakovlje)
SRI: 19:00 – 20:00 (Jakovlje)

Molimo Vas za razumijevanje zbog učestalih promjena rasporeda.
Hvala!

U petak, 09.10.2015. NEMA TRENINGA

Zbog održavanja Skupa HDZ-a u sportskoj dvorani na Interu, u petak, 09.10.2015. neće se održati trening.

Obavijesti o idućim treninzima možete pratiti na ovoj stranici.

Raspored treninga za idući tjedan također će biti objavljen ovdje, a mijenjat će se zbog održavanja Gospodarskog sajma u dvorani Srednje Škole Ban Josip Jelačić te Vas unaprijed molimo za razumijevanje zbog promjena rasporeda treninga u iduća dva tjedna.

Raspored treninga sezona 2015 – 2016

SENIORKE:

PON:                                           20:30 – 21:30 (Inter)
UTO:                                           20:30 – 22:00 (Inter)
SRI:                                             21:00 – 22:00 (teretana)
ČET:  10:00 – 11:00 (Inter)   20:30 – 22:00 (Srednja škola) 

KADETKINJE (2000./2001.)

PON:                                             19:00 – 20:00 (Jakovlje)
UTO:                                             20:00 – 21:15 (Srednja škola)
SRI:                                                19:00 – 20:00 (Jakovlje)
ČET: 10:00 – 11:00 (Inter)            21:00 – 22:30 (Srednja škola)
PET:                                                20:00 – 21:00 (Inter)

DJEVOJČICE (2002./2003./2004./2005. i mlađe)

PON:                                            19:00 – 20:00 (Jakovlje)
UTO:                                             20:00 – 21:15 (Srednja škola) 
SRI:                                                19:00 – 20:00 (Jakovlje)                                            
PET:                                              20:00 – 21:00 (Inter)

TRENINZI U OŠ JAKOVLJE:

PON:                                           19:00 – 20:00 
SRI:                                             19:00 – 20:00

Raspored treninga od 07.09. – 11.09.

 SENIORKE:

PON:                                           20:30 – 21:30 (Inter)
UTO:                                           20:30 – 22:00 (Inter)
SRI:                                             21:00 – 22:00 (teretana)
ČET:  10:00 – 11:00 (Inter)    
PET:                                            20:00 – 21:00 (Inter)

KADETKINJE (2000./2001.)

PON:                                             20:30 – 21:30 (Inter)
UTO:                                             20:00 – 21:15 (Srednja škola)
ČET: 10:00 – 11:00 (Inter)            21:00 – 22:30 (Srednja škola

 

DJEVOJČICE (2002./2003./2004./2005. i mlađe)

UTO:                                             20:00 – 21:15 (Srednja škola)
ČET:                                              21:00 – 22:00 (Srednja škola)

 

Raspored priprema 31.08. – 05.09.

11904624_521947781293924_6796046244284091067_n

SENIORKE:

pon 09,00 – 10,30      20,30 – 21,30 dvorana

uto 09,00 – 10,30      20,30 – 22,00 dvorana

sri  09,00 – 10,30      21,00 – 22,00 teretana

čet 09,00 – 10,30      19,00 – 20,30 inter

pet 09,00  – 10,30      20,00 – 21,00 dvorana

sub 09,00 – 10,30 inter

11880492_521488448006524_4970155315825531534_n

ML.KADETKINJE: 2000./2001. 

pon 09,00 – 10,30      20,30 – 21,30 dvorana

uto 09,00 – 11,00      20,30 – 22,00 dvorana

sri  09,00 – 11,00      19,00 – 20,30 inter

čet 09,00 – 11,00      20,00 – 21,00 teretana

pet 09,00 – 11,00      20,00 – 21,00 dvorana

sub PO DOGOVORU

ML.KADETKINJE: 2002./2003. 

uto 09,00 – 11,00     

sri  09,00 – 11,00      

čet 09,00 – 11,00      

pet 09,00 – 11,00      

sub PO DOGOVORU

*** Prije jutarnjih termina nalazimo se na Interu kod klupskih prostorija (Ispod Caffe bara Goldfinger)! ***

2004. godište i mlađe počinju s treninzima idući tjedan, a raspored će biti objavljen ovdje.

RASPORED PRIPREMA 24 – 29.08.2015.

SENIORKE:

pon 9,00-10,30          20,30-21,30 dvorana

uto 09,00 – 10,30      20,30-22,00 dvorana

sri  09,00 – 10,30      21,00-22,00 teretana

čet 09,00 – 10,30      19,00 – 20,30 inter

pet 09,00 – 10,30      20,00-21,00 dvorana

sub 09,00-10,30 inter

ML.KADETKINJE: 2000/2001 

pon 09,00-10,30          20,30-21,30 dvorana

uto 09,30 – 11,00      20,30-22,00 dvorana

sri  09,30 – 11,00      19,00 – 20,30 inter

čet 09,30 – 11,00      20,00-21,00 teretana

pet 09,30 – 11,00      20,00-21,00 dvorana

sub PO DOGOVORU

ML.KADETKINJE: 2002/2003 

uto 09,30 – 11,00     

sri  09,30 – 11,00      

čet 09,30 – 11,00      

pet 09,30 – 11,00      

sub PO DOGOVORU

 

Summer Chill – rezultati

PicsArt_1435576332354

 

Unatoč kiši, odigran je prijateljski turnir rukometa na pijesku u sklopu Summer Chilla na zaprešićkoj Šetnici.

Utakmice su završile rezultatima u setovima:

Zap Minićke 1 – Zap Minićke 2   2:0
Zap Mačići – MRK Zaprešić   0:2
CO Zagreb – Trinity   1:2
Zap Minićke 2 – Zap Minićke 1   2:0
Turisti – BHC Sesvete   2:0
MRK Zaprešić – Zap Miceki   2:0
Trinity – CO Zagreb   2:0
BHC Sesvete – Turisti   0:2
Zap Miceki – Zap Mačići   0:2

MINIĆI:
1. Zap Minićke 1
1. Zap Minićke 2

KADETI:
1. MRK Zaprešić
2. Zap Mačići
3. Zap Miceki

SENIORKE:
1. Trinity
2. CO Zagreb

SENIORI:
1. Turisti
2. BHC Sesvete

Podjela medalja održat će se na Šetnici 05.07. u 19:00h pa molimo ekipe ili predstavnike ekipa da dodu preuzeti medalje.

Raspored utakmica – Summer Chill turnir rukometa na pijesku

RASPORED UTAKMICA

SUBOTA:

14:30 Zap Minićke 1 – Zap Minićke 2
15:00 Zap Mačići – MRK Zaprešić
15:30 CO Zagreb – Trinity
16:00 Zap Minićke 2 – Zap Minićke 1
16:30 Turisti – BHC Sesvete
17:00 MRK Zaprešić – Zap Miceki
17:30 Trinity – CO Zagreb
18:00 BHC Sesvete – Turisti
18:30 Zap Miceki – Zap Mačići
19:00 CO Zagreb – Trinity
19:30 BHC Sesvete 1 – BHC Sesvete 2

*** Molimo sve ekipe da u 16:20h budu kod terena radi grupnog fotografiranja. Hvala! ***

 

NEDJELJA:

15:00 – 19:00 PRIJATELJSKE UTAKMICE IZMEĐU SUDIONIKA TURNIRA

EKIPE:

SENIORSKE EKIPE: BHC Sesvete 1 (M), BHC Sesvete 2 (M), CO Zagreb (Ž), Trinity (Ž), Turisti (M)
KADETSKE EKIPE: MRK Zaprešić (M), Zap Mačići (Ž), Zap Miceki (Ž)
EKIPE MINIĆA: Zap Minićke 1 (Ž), Zap Minićke 2 (Ž)

Molimo ekipe da budu na vrijeme na terenu.

* Ekipe kadetkinja i minića iz ŽRK Zaprešića točan raspored cura po ekipama saznat će u petak (26.06.) na večernjem treningu u 19:00h na Interu.

Promjena termina treninga

*** TRENINGA U DVORANI VIŠE NEMA! ***

Ostali treninzi održavat će se u slijedećim terminima:

29.06. – 03.07.:
09:00 – 10:30h TRENINZI NA ZAPREŠIĆKOJ ŠETNICI NA PIJESKU

01.07. – 31.07.:
svaki UTORAK i ČETVRTAK od 19:00 – 20:00h
TRENINZI NA IGRALIŠTU SREDNJE ŠKOLE BAN JOSIP JELAČIĆ

Članarina za treninge u 7. mjesecu iznosi 70,00kn i uplaćuje se na račun Kluba.

Summer Chill 2015. – Turnir rukometa na pijesku

Ove godine nemamo Copacabanu, već Summer Chill 2015.!!!

Screenshot_2015-06-14-13-17-50-1

U sklopu projekta Summer Chill 2015. organiziramo još jedan prijateljski turnir rukometa na pijesku.

GDJE: Zaprešić, Trg Ivana Pavla II. (Glavni gradski trg, uz šetnicu)
KADA: 27. i 28.06.2015.
PRIJAVE: do utorka, 23.06.2015. do 23:59h
OBJAVA RASPOREDA: četvrtak, 25.06.2015.
KOTIZACIJA po ekipi: minići i kadeti 100kn, seniori 200kn (više o uplati kotizacije doznaj klikom na link »» Summer Chill 2015. – Uplata kotizacije)

DODJELA MEDALJA: nedjelja, 05.07.2015. u 19:00h na Trgu Ivana Pavla II. (Glavni gradski trg, uz šetnicu)

PRIJAVNICA »» Summer Chill 2015. – prijavnica
PROPOZICIJE I PRAVILA »» Summer Chill 2015. – pravila i propozicije

 
Nakon turnira, u tjednu od 29.06. – 03.07.2015. jutarnji termini od 08:00 do 10:00h rezervirani su za besplatne treninge rukometa na pijesku u organizaciji ŽRK Zaprešić. (Za treninge se nije potrebno prethodno prijavljivati, nego doći u vrijeme treninga u sportskoj odjeći.)

U slučaju lošeg vremena treninzi se neće održati, a o tome ćete biti na vrijeme obavješteni na našoj web i facebook stranici.

Svi ste dobrodošli upoznati se sa ovim ljetnim sportom!

Pratite nas i na facebook stranici: www.facebook.com/zrkzapresic

UKUPNI POREDAK U SEZONI 2014/2015

SENIORKE II LIGA – 10 / 12 EKIPA

MLAĐE KADETKINJE 2000 I HMKRL – 16/18

MLAĐE KADETKINJE 2000 ŽUPANIJSKA LIGA – 12 / 17

DJEVOJČICE 2004 I MLAĐE – još imaju za odigrati zadnje kolo

 

ČESTITKE SVIM IGRAČICAMA NA MARLJIVOM RADU I PLASMANU. POSEBNA ČESTITKA SENIORKAMA NA OSTANKU U II LIGI

 

Raspored treninga

Raspored treninga za igračice:

 

SENIORKE I KADETKINJE

 

05.01.2015. (ponedjeljak)

11:00 – 12:30 TRČANJE (presvlačenje u službenim prostorijamana Interu)

19:00 – 20:00 DVORANA (Inter)

 

07.01.2015. (srijeda)

11:00 – 12:30 TRČANJE (presvlačenje u službenim prostorijama na Interu)

13:00 – 14:00 TERETANA (SENIORKE + KADETKINJE kojima trener kaže da dođu)

 

08.01.2015. (četvrtak)

11:00 – 12:30 TRČANJE (presvlačenje u službenim prostorijama na Interu)

13:00 – 14:00 TERETANA (SENIORKE + KADETKINJE kojima trener kaže da dođu)

 

09.01.2015. (petak)

11:00 – 12:30 TRČANJE (presvlačenje u službenim prostorijama na Interu)

19:00 – 20:00 DVORANA (Inter)

 

Raspored za tjedan od 12.01. – 16.01. bit će objavljen naknadno.

 

MINIĆI

Početak treninga Minića je 13.01.2015. (utorak) u dvorani SŠ Ban Josip Jelačić s početkom u 20:00 sati.

NAGRADNI NATJEČAJ

Natječaj0001

RADOVE TREBA DOSTAVITI NA ADRESU KLUBA:
ŽRK “ZAPREŠIĆ”
“ZA NAGRADNI NATJEČAJ”
V.NOVAKA 25
10290 ZAPREŠIĆ
 

NAJBOLJI RAD BIT ĆE NAGRAĐEN S 200,00 Kn

Oblik grba nije zadan. U idejnom rješenju grb mora sadržavati grb grada Zaprešića. Poželjno je da grb bude u dvije do tri boje iako nije uvjet. Jedan sudionik može izraditi više prijedloga.

Svi radovi trebaju biti poslani na adresu Kluba zaključno sa 10.11.2014.

Crtež mora biti izrađen na A4 papiru. Sa stražnje strane crteža treba biti napisana šifra pod kojom će se crtež voditi kroz natječaj. U prilogu crteža treba dostaviti sve podatke o autoru ( šifra crteža, ime i prezime autora, adresa, datum rođenja, kontakt telefon).

Prvi krug odabira biti će putem Facebook stranice Kluba, na način da će svi radovi biti postavljeni na FB  stranici  7 dana te će tri crteža s najvećim brojem like-ova ući direktno u završni izbor.

Članovi Kluba odlučit će o još dodatna tri kandidata te će svi odabrani radovi biti predstavljeni komisiji za izbor najboljeg crteža sastavljenoj od članova Izvršnog odbora Kluba, predsjednika Nadzornog odbora te predstavnika svih dobnih skupina.

Odabrani rad biti će objavljen na FB i Web stranici Kluba najkasnije do 01.12.2014.

RASPORED TRENINGA OD 06.10. DO 17.10.

ZBOG GOSPODARSKOG SAJMA KOJI ĆE SE ODRŽATI U DVORANI SREDNJE ŠKOLE BAN J.J. SVI TRENINZI ĆE BITI U DVORANI ŠRC “ZAPREŠIĆ” PREMA RASPOREDU:

06.10. PONEDJELJAK = SVE KATEGORIJE od 08,00 – 9,00 i od 20,30 -21,30 (ŠRC “ZAPREŠIĆ”)

07.10. UTORAK = MINIĆI od 20,30 – 21,30 ML.KADETKINJE I SENIORKE od 20,30-22,00 (ŠRC “ZAPREŠIĆ”)

09.10. ČETVRTAK = SVE KATEGORIJE od 10,00-11,00 (ŠRC “ZAPREŠIĆ)

10.10. PETAK = SVE KATEGORIJE od 20,00-21,00 (ŠRC “ZAPREŠIĆ)

 

13.10. PONEDJELJAK = SVE KATEGORIJE od 08,00 – 9,00 i od 20,30 -21,30 (ŠRC “ZAPREŠIĆ”)

14.10. UTORAK = MINIĆI od 20,30 – 21,30 ML.KADETKINJE I SENIORKE od 20,30-22,00 (ŠRC “ZAPREŠIĆ”)

16.10. ČETVRTAK = SVE KATEGORIJE 10,00-11,00

POVRATAK U DVORANU!!!  🙂

MINIĆI 21,00-22,00 ML.KADETKINJE 21,00-22,30  trening je u dvorani SREDNJE ŠKOLE !!!!!!!!

17.10. PETAK = SENIORKE od 20,00-21,00 (ŠRC “ZAPREŠIĆ”)

Hvala svima na razumijevanju, posebno roditeljima naših najmanjih članica!

 

 

POKAZNI TRENINZI

O.Š. “I.B.MAŽURANIĆ” PRIGORJE BRDOVEČKO – POKAZNI TRENINZI ĆE SE ODRŽATI

29.09. PONEDJELJAK 19,15 – 20,15 

02.10. ČETVRTAK 19,00 – 20,00

 O.Š. JAKOVLJE – REDOVNI TRENINZI (UPISI SU I DALJE MOGUĆI DO 20.10.2014.)

SRIJEDOM 19,30 – 20,30

PETAKOM 19,30 – 20,30

 

 

RASPORED TRENINGA 29.09. – 03.10.2014.

Do kraja tjedna imat ćemo konačne termine dvorana!!!!

MINIĆI:

  • PONEDJELJAK
  • 08,00 – 09,00 DVORANA ŠRC ZAPREŠIĆ – INTER
  • UTORAK
  • 20,00 – 21,00 SREDNJA ŠKOLA BAN J.J.
  • ČETVRTAK
  • 10,00 – 11,00 DVORANA ŠRC ZAPREŠIĆ – INTER
  • 21,00 – 22,00 SREDNJA ŠKOLA BAN J.J.

ML.KADETKINJE:

  • PONEDJELJAK
  • 08,00 – 09,00 DVORANA ŠRC ZAPREŠIĆ – INTER
  • 20,30 – 21,30 DVORANA ŠRC ZAPREŠIĆ – INTER
  • UTORAK
  • 20,00 – 21,00 SREDNJA ŠKOLA BAN J.J.
  • ČETVRTAK
  • 10,00 – 11,00 DVORANA ŠRC ZAPREŠIĆ – INTER
  • 21,00 – 22,30 SREDNJA ŠKOLA BAN J.J.

SENIORKE:

  • PONEDJELJAK
  • 08,00 – 09,00 DVORANA ŠRC ZAPREŠIĆ – INTER
  • 20,30 – 21,30 DVORANA ŠRC ZAPREŠIĆ – INTER
  • UTORAK
  • 20,30 – 21,30 DVORANA ŠRC ZAPREŠIĆ – INTER
  • ČETVRTAK
  • 10,00 – 11,00 DVORANA ŠRC ZAPREŠIĆ – INTER
  • PETAK
  • 20,00 – 21,00 DVORANA ŠRC ZAPREŠIĆ – INTER

 

OBAVIJEST!!!

Poštovani roditelji i igračice!

Trening za kadetkinje i minićke zbog promjene i usklađivanja termina NEĆE se održati danas u Srednjoj školi Ban Josip Jelačić, nego sutra od 20.00 – 21.00h u ŠRC Zaprešić (dvorana na Interu).

Zahvaljujemo na razumijevanju!

POČETAK SEZONE

Raspored za tjedan 15.09. – 20.09.2014.  

Poštovani roditelji, članovi i svi koji će to postati!!!

Od 08.09.2014. redovni termini treninga po kategorijama su:

NOVI ČLANOVI KOJI SE ŽELE UPISATI PREMA GODIŠTU MOGU SE JAVITI TRENERU JOSIPU KOVAČEVIĆU U DVORANI ILI TAJNICI NA TELEFON 098 96 32 137 (DUNJA).

DJEVOJČICE 2003. godište I MLAĐE:

Ponedjeljak  08.00 – 09.00 ŠRC “Zaprešić” (Inter)

Utorkom       20.00 – 21,00 srednje škole Ban J.J.

Četvrtkom     10,00 – 11,00 ŠRC Zaprešić (Inter)

09,30 – 21,00 srednje škole Ban J.J.

MLAĐE KADETKINJE 1998.,1999.,2000., 2001., 2002. godište:

Ponedjeljkom:  08,00 – 09,00 ŠRC “Zaprešić”

21,00 – 22,00  ŠRC “Zaprešić”

Utorkom :           20,00 – 21,00 Dvorana srednje škole Ban Josip Jelačić

Četvrtkom :        10,00 – 11,00 ŠRC “Zaprešić”

19,30 – 21,00  Dvorana srednje škole Ban Josip Jelačić

SENIORKE :

Ponedjeljkom:  09,00 – 10,00 ŠRC “Zaprešić”

21,00 – 22,00   ŠRC “Zaprešić”

Utorkom:             20,30 – 22,00 ŠRC “Zaprešić”

Četvrtkom:         10,00 – 11,00 ŠRC “Zaprešić”

21,00 – 22,30  Srednja škola Ban Josip Jelačić

Petak:                     20,00 – 21,00 ŠRC “Zaprešić”

IZVUČENI PAROVI II HRL ZAPAD – ŽENE

Danas su na Plenumu klubova održanom u 11.00 sati izvučeni parovi II HRL ZAPAD za žene.

Raspored utakmica izgleda ovako.

1 kolo    DUGO SELO – ZAPREŠIĆ          27/28.09.
2 kolo    ZAPREŠIĆ – RUDAR                   04/05.10.
3 kolo    ORIJENT – ZAPREŠIĆ                11/12.10.
4 kolo    ZAPREŠIĆ – OGULIN                 18/19.10.
5 kolo    DUBRAVA – ZAPREŠIĆ              25/26.10.
6 kolo    ZAMET – ZAPREŠIĆ                   08/09.11.
7 kolo    ZAPREŠIĆ – SENIA                     15/16.11.
8 kolo    IVANIĆ – ZAPREŠIĆ                    22/23.11.
9 kolo    ZAPREŠIĆ – ARENA                   29/30.11.
10 kolo   LOKOMOTIVA – ZAPREŠIĆ       06/07.12.
11 kolo   ZAPREŠIĆ – MURVICA              13/14.12.

PRIPREME (Seniorke i Kadetkinje)

U nastavku donosimo raspored termina priprema za cijeli tjedan:
UTORAK:
10,00-11,30 INTER
20,00 – 21,30 DVORANA INTER
SRIJEDA:
15,00 – 16,00 TERETANA
18,00 – 19,30 INTER
ČETVRTAK:
10,00 – 11,30 INTER
14,00 – 15,00 TERETANA
PETAK:
10,00 – 11,30 INTER
20,00 – 21,00  INTER DVORANA
SUBOTA:
10,00 – 11,30 PODSUSED STARI GRAD
Lijep pozdrav svima,
nadam se da ste se dobro proveli i lijepo odmorili tjekom ljetnih praznika.
Odmoru se lagano bliži kraj barem kada je o Klubu riječ. Pa vam dostavljamo prve informacije o početku nove sezone.
Klub novu sezonu započinje pripremama koje počinju 18.08.2014. koje će voditi trener Josip Obrubić za sve igračice.
Svi članovi seniorske i kadetske ekipe okupljaju se u Klupskim prostorijama u ponedjeljak 18.08.2014. do 09:30 sati.
 
Treninzi će se u prvom tjednu održati prema rasporedu koji ćete dobiti u ponedjeljak na jutarnjem treningu (za cjeli tjedan). Kako bi se znali organizirati i pripremiti prvi će tjedan treninzi biti koncipirani u dva dijela, prvi dio je jutarnji u 10:00 i drugi dio je večernji, a termin će ovisiti o rasporedu dvorane koji ćemo dobiti do ponedjeljka. Jedan do dva dana u tjednu imat ćemo trening u teretani uz suradnju osobnog trenera. U nastavku je raspored za ponedjeljak.
 
PONEDJELJAK: 
09:30 DOLAZAK U KLUBSKE PROSTORIJE
10:00 TRENING NA OTVORENOME
19:00 SASTANAK SENIORKI (promjene u Klubu i ekipi, pripreme i planovi za sezonu) 
21:00 TRENING U DVORANI
 
SVE IGRAČICE SENIORSKE I KADETSKE EKIPE KOJE EVENTUALNO NISU U MOGUĆNOSTI DOĆI NA TRENINGE DUŽNE SU NA MAIL zrkzapresic.info@gmail.com POSLATI OBRAZLOŽENJE I IZOSTANAK PRIJAVITI NAJKASNIJE DO PETKA 15.08.2014. KAKO BI ZNALI ORGANIZIRATI SVE POTREBNO ZA PROVEDBU KVALITETNIH PRIPREMA.
Veselimo se novom početku sezone,
trener Josip Obrubić i vodstvo Kluba

Nema treninga zbog lošeg vremena

Zbog lošeg vremena, u utorak 22.07., neće se održati trening na vanjskim terenima Srednje škole Ban Josip Jelačić.

Idući trening održat će se na istom mjestu u četvrtak, 24.07.2014. s početkom u 19:00 sati.

Vidimo se na idućem treningu!

POČINJE ŠKOLA RUKOMETA

Pozivamo sve djevojčice i dječake od 1. do 8. razreda da se okušaju u rukometu!!!

Od 1.7. do 31.7. ženski rukometni klub “Zaprešić” organizira školu rukometa koja će se održati na vanjskim terenima SŠ Ban J.J. Utorkom i četvrtkom od 19.00 – 20.00 sati.

Cijena škole rukometa iznosi 70,00 kn i uključuje treninge, diplomu  i organizaciju turnira po završetku škole.

Prijaviti se možete na mail kontakt@zrk-zapresic.hr ili na mob 098 96 32 137 tajnica Dunja.

Veselimo se vašem dolasku!!!!

 

REZULTATI: “COPACABANA” TURNIRA

SENIORKE:

1. mjesto: TEAM MOJO (ŽRK ZAPREŠIĆ)

Copacabana - 1

2. mjesto: DETONO

copacabana - 2

3. mjesto: LABIRINT

Copacabana - 3

4. mjesto: PETA

Copacabana - 4

SENIORI:

1. mjesto: MRK ZAPREŠIĆ

2. mjesto: PETA

3. mjesto: DETONO 

DJEVOJČICE I DJEČACI:

REZULTATI UTAKMICA:

MRK ZAPREŠIĆ 1 (2000.) – MRK ZAPREŠIĆ 2 – (2002.)  2:0
MRK ZAPREŠIĆ 1 (2000.) – GOSPIĆ 1 (2002.) 2:0
TEAM MAXI – TEAM GRABAR 0:2
MRK ZAPREŠIĆ 2 (2002.) – GOSPIĆ 2 (2002.) 2:0
GOSPIĆ 1 (2004.) – GOSPIĆ 2 (2004.) 2:1
GOSPIĆ 1 (2002.) – MRK ZAPREŠIĆ 2 (2002.) 2:1
GOSPIĆ 2 (2004.) – TEAM DM (2004. – Ž) 2:1
GOSPIĆ 2 (2002.) – MRK ZAPREŠIĆ 1 (2000.) 1:2
TEAM DM (2004. – Ž) – GOSPIĆ 1 (2004.) 0:2
GOSPIĆ 1 (2002.) – GOSPIĆ 2 (2002.) 2:1

POREDAK:

2000./2002.
1. MRK ZAPREŠIĆ 1
2. GOSPIĆ 1
3. GOSPIĆ 2

2004.
1. GOSPIĆ 1
2. GOSPIĆ 2
3. TEAM DM

kadetkinje
1. TEAM GRABAR
2. TEAM MAXI