2.HRL zapad – 10.kolo

IVANIĆ – ZAPREŠIĆ  27:26 (12:14)

Derbi utakmica u Ivanić Gradu je opravdala sva očekivanja ljubitelja rukometa kojih je ipak u dvorani Žerjavinec bilo neočekivano malo. Šteta, jer su propustili vrlo dobar, borben i nadasve zanimljiv rukomet.

Naše djevojke su odlično odigrale prvo poluvrijeme utakmice, pokazale do sada najbolju i najčvršću igru u obrani, pa su zasluženo došle do vodstva 14:12.

Drugo poluvrijeme jednakom mjerom uzvraća domaća ekipa, pa je utakmica bila neizvjesna i napeta do samoga kraja kada na žalost našim igračicama ponestaje koncentracije, pa promašuju kontru i dva “zicera” s krila, te pobjeda na kraju minimalno pripada s(p)retnijem domaćinu.

Ali sveukupno gledajući – možemo biti izuzetno zadovoljni prikazanim na terenu jer se vidi da “osice” iz utakmice u utakmicu sve više napreduju.

Posljednje kolo 2.HRL zapad naše djevojke igraju u subotu u 18:30 sati u Zaprešiću protiv Karlovca.

Vjerujemo da će i publika doći i pozdraviti žuto-plave u posljednjoj utakmici u 2018. godini.