2.HRL zapad – 11.kolo

ZAPREŠIĆ – KARLOVAC  22:22 (8:9)

Posljednje kolo jesenskog dijela prvenstva dovelo nam je u Zaprešić ekipu Karlovca.

Moramo priznati da smo prisustvovali jednoj vrlo neobičnoj utakmici koju su gošće bolje otvorile i u 22.minuti na semaforu je stajalo nestvarnih 2:7. Do kraja poluvremena nekako su se naše cure snašle i došle na minimalni zaostatak od -1.

Kada su u drugom poluvremenu povele s 3 razlike publika je pomislila da je sve riješeno, pogotovo na +2 u posljednjoj minuti. Ali nervoza i nesigurnost koja se našim djevojkama uvukla pod kožu još od prošle utakmice u Ivaniću, kada su promašile posljednja tri napada i priliku za osvajanje bodova na vrućem terenu, je i ovoga puta donijela neprilike. A gošće iz Karlovca su pruženu priliku iskoristile i sasvim zasluženo odlaze iz Zaprešića neporažene.

Djevojke Zaprešića su ovim bodom završile jesenski dio prvenstva na 3. mjestu s 15 osvojenih bodova.

Prvenstvo se nastavlja početkom veljače, a otvorit će ga domaćom utakmicom protiv Lokomotive 2.