2014./2015.

Klub će se u sezoni 2014/2015 po kategorijama natjecati:

SENIORKE – II HRL (HRVATSKA RUKOMETNA LIGA)

IMG_20141004_181919

Raspored utakmica izgleda ovako:

  • 1 kolo    DUGO SELO – ZAPREŠIĆ          27/28.09.  REZULTAT 34:20 (12./12. na tablici)
  • 2 kolo    ZAPREŠIĆ – RUDAR                   04/05.10. REZULTAT 32:20 (8./12. na tablici)
  • 3 kolo    ORIJENT – ZAPREŠIĆ                11/12.10. REZULTAT 28:32 (8./12. na tablici)
  • 4 kolo    ZAPREŠIĆ – OGULIN                 18/19.10. REZULTAT 25:20  (6/12. na tablici)
  • 5 kolo    DUBRAVA – ZAPREŠIĆ              25/26.10. REZULTAT 28:28 (5./12. na tablici)
  • 6 kolo    ZAMET – ZAPREŠIĆ                   08/09.11. REZULTAT 29:21 (7./12. na tablici)
  • 7 kolo    ZAPREŠIĆ – SENIA                     15/16.11. REZULTAT 24:26 (9./12. na tablici)
  • 8 kolo    IVANIĆ – ZAPREŠIĆ                    22/23.11. REZULTAT 31:25 (10./12. na tablici)
  • 9 kolo    ZAPREŠIĆ – ARENA                   29/30.11. REZULTAT 26:29 (10./12. na tablici)
  • 10 kolo   LOKOMOTIVA – ZAPREŠIĆ       06/07.12. REZULTAT 33:24 (10./12. na tablici)
  • 11 kolo   ZAPREŠIĆ – MURVICA              13/14.12. REZULTAT 29:36 (11./12. na tablici)
  • 12 kolo ZAPREŠIĆ – DUGO SELO           14/15.02. REZULTAT 18:48 (11./12. na tablici)
  • 13 kolo RUDAR – ZAPREŠIĆ                    21/22.02. REZULTAT 25:22 (11./12. na tablici)
  • 14 kolo ZAPREŠIĆ – SLOGA SN               28/01.03. REZULTAT 21:24 (11./12. na tablici)
  • 15 kolo OGULIN – ZAPREŠIĆ                   07/08.03. REZULTAT 19:19 (11./12. na tablici)
  • 16 kolo ZAPREŠIĆ – DUBRAVA               14/15.03. REZULTAT 42:31 (11./12. na tablici)
  • 17 kolo ZAPREŠIĆ – ZAMET                     21/22.03. REZULTAT 41:29 (10./12. na tablici)
  • 18 kolo SENIA – ZAPREŠIĆ                       28/29.03.REZULTAT 39:29 (10./12.na tablici)
  • 19 kolo ZAPREŠIĆ – IVANIĆ                    11/12.04. REZULTAT 29:29 (10./12. na tablici)
  • 20 kolo ARENA – ZAPREŠIĆ                    18/19.04. REZULTAT 34:25 (10./12.na tablici)
  • 21 kolo ZAPREŠIĆ – LOKOMOTIVA      25/26.04. REZULTAT 31:27 (10./12. na tablici)
  • 22 kolo MURVICA – ZAPREŠIĆ               02/03.05. REZULTAT 32:18 (10./12. na tablici)
  • U UKUPNOM PORETKU ZAVRŠILE 10./12. EKIPA

KADETKINJE – I MKHRL 2000 (MLAĐE KADETSKA HRVATSKA RUKOMETNA LIGA 2000)

Raspred utakmica izgleda ovako:

  • 1 kolo 05.10. DUGO SELO 55-ZAPREŠIĆ (28-10)  I  ZAPREŠIĆ -IVANIĆ (1:27) (16./17. na tablici)
  • 2 kolo 09.11. POREČ – ZAPREŠIĆ (23:11) I ZAPREŠIĆ – ROVINJ (15:26) (18./18. na tablici)
  • 3 kolo 23.11. OGULIN – ZAPREŠIĆ (9:16)  I  ZAPREŠIĆ – DRENAK (18:9) (14./18. na tablici)
  • 4 kolo 14.12. SESVETE – ZAPREŠIĆ (16:5) I  ZAPREŠIĆ-LOKOMOTIVA  (7:27) ( 15./18. na tablici)
  • 5 kolo 25.01. ZAPREŠIĆ-TREŠNJEVKA (7:35)  I  SAMOBOR-ZAPREŠIĆ (16:12) (15./18. na tablici)
  • 6 kolo 01.02. ZAPREŠIĆ-ZAMET (6:42) I  RUDAR-ZAPREŠIĆ (29:10) (15./18.na tablici)
  • 7 kolo 08.03. ODMARAMO 🙂
  • 8 kolo 12.04. SENIA-ZAPREŠIĆ (24:8) I  ZAPREŠIĆ-DUBRAVA (17:20) (16./18. na tablici)
  • 9 kolo 19.04. ZAPREŠIĆ-KARLOVAC (13:19)  I  MOSLAVAC-ZAPREŠIĆ (20:8) (16./18.na tablici)
  • U UKUPNOM PORETKU ZAVRŠILI NA 16./18. MJESTU NA TABLICI

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA; MLAĐE KADETKINJE 2000 I MLAĐE

Raspored utakmica izgleda ovako:

  • 1 kolo 27/28.09. ZABOK-ZAPREŠIĆ (7:17) – DUBRAVA-ZAPREŠIĆ (20:8) (16./17. na tablici) (Zabok odustao iz lige – utakmica i bodovi su poništeni)
  • 2 kolo 11/12.10. DUGO SELO 55 -ZAPREŠIĆ(25:9)  I ZAPREŠIĆ -IVANIĆ (5:36) (17./17. na tablici)
  • 1 kolo 18/19.10 ZAPREŠIĆ – BISTRA (zaostala utakmica)  (11:15) (13./17. na tablici)
  • 4 kolo 25/26.10. ZAPREŠIĆ -SESVETE 1(8:21) – SESVETE 2-ZAPREŠIĆ (10:10) (12./17. na tablici)
  • 5 kolo 15/16.11. SLOGA – ZAPREŠIĆ (12:12)  I  ZAPREŠIĆ – GORICA (19:22) (14./17. na tablici)
  • 6 kolo 29/30.11. ZAPREŠIĆ -SAMOBOR (12:18)  I  LOKOMOTIVA – ZAPREŠIĆ (21:3) (15./17. na tablici)
  • 7 kolo 06/07.12. LUDBREG-ZAPREŠIĆ (14:15)  I  ZAPREŠIĆ-PRELOG (9:24) (14./17. na tablici)
  • 8 kolo 20/21.12 ZAPREŠIĆ-PETRINJA (12:17) – SISAK-ZAPREŠIĆ (12:6) (15./17. na tablici)
  • 9 kolo 17/18.01. TRNINA-ZAPREŠIĆ (15:11) I ZAPREŠIĆ-UDARNIK (26:4) (13./17. na tablici)
  • 10 kolo 07/08.02. ZAPREŠIĆ-DUBRAVA (12:15) I BISTRA-ZAPREŠIĆ (10:11) (13./17. na tablici)
  • 11.kolo 14/15.02. ZAPREŠIĆ-DUGO SELO (8:23) I IVANIĆ-ZAPREŠIĆ (26:6) (13./17.na tablici)
  • 13 kolo 28/01.03. SESVETE 1-ZAPREŠIĆ (30:12) I ZAPREŠIĆ-SESVETE2 (10:0) (12./17. na tablici)
  • 14 kolo 14/15.03. ZAPREŠIĆ-SLOGA (13:15) I GORICA-ZAPREŠIĆ (21:15) (12./17. na tablici)
  • 15 kolo 21/22.03. SAMOBOR-ZAPREŠIĆ ( 23:16 ) I ZAPREŠIĆ-LOKOMOTIVA (7:29 ) (12./17. na tablici)
  • 16 kolo 28/29.03. ZAPREŠIĆ-LUDBREG (12:15) I PRELOG-ZAPREŠIĆ (30:12) (12./17. na tablici)
  • 17 kolo 25/26.04. PETRINJA-ZAPREŠIĆ (17:169 I ZAPREŠIĆ-SISAK (15:13) (12./17. na tablici)
  • 18 kolo 02/03.05. ZAPREŠIĆ-TRNINA (12.21) I UDARNIK-ZAPREŠIĆ (7:20) (12./17. na tablici)
  • U UKUPNOM PORETKU ZAVRŠILE SU NA 12./17. EKIPA

Minići - finale

MINIĆI – MEĐUŽUPANISKA LIGA MINI RUKOMET 2004

  • 1 kolo 11.11. ZAPREŠIĆ – SLOG (11:27) , BISTRA – ZAPREŠIĆ (14:29) (8./11. na tablici)
  • 2 kolo 16.11. RUGVICA 1 – ZAPREŠIĆ (22:7) , DUBICA – ZAPREŠIĆ (16:15) (10./15. na tablici)
  • 3 kolo 30.11. ZAPREŠI-SISAK (5:27), DUGO SELO 2 – ZAPREŠIĆ (13:7) (11./15. na tablici)
  • 4 kolo 14.12. JAMNICA-ZAPREŠIĆ (12:17), ZAPREŠIĆ-GORICA (15:17), LOKOMOTIVA-ZAPREŠIĆ (22:10) (12./15. na tablici)
  • 5 kolo 
  • 6 kolo 02.02. ZAGREB – ZAPREŠIĆ(29:4), ZAPREŠIĆ-IVANIĆ (5:20), MOSLAVAC-ZAPREŠIĆ(25:16) (12./15. na tablici)
  • 7 kolo 16.26. DUGO SELO – ZAPREŠIĆ (30:12), SAMOBOR-ZAPREŠIĆ (17:15), IVANIĆ-ZAPREŠIĆ (25:10) (12./15. na tablici)
  • 8 kolo 02.03. ZAPREŠIĆ-SISAK (5:23), RUGVICA2-ZAPREŠIĆ (26:7), SAMOBOR-ZAPREŠIĆ(30:6), BISTRA-ZAPREŠIĆ (19:3) (14./15. na tablici)
  • 9 kolo 08.03. MOSLAVAC-ZAPREŠIĆ (21:8), RUGVICA2-ZAPREŠIĆ (14:14), ZAPREŠIĆ-ZAGREB (14:19) (13./14. na tablici)
  • 10 kolo 24.05. DUGO SELO – ZAPREŠIĆ (22:2), DUGO SELO 2 – ZAPREŠIĆ (28:4), RUGVICA 1 – ZAPREŠIĆ (39:2), GORICA – ZAPREŠIĆ (22:11)
  • U UKUPNOM PORETKU ZAVRŠILE 14/14