2015./2016.

SENIORKE II HRL ZAPAD
SENIORKE

  1. Zaprešić – Senia 23:31 (9./12. na tablici)
  2. Samobor – Zaprešić 28:20 (12./12. na tablici)
  3. Zaprešić – Arena 19:28 (12./12. na tablici)
  4. Zamet 2 – Zaprešić 40:34 (12./12. na tablici)
  5. Zaprešić – Lokomotiva 2 23:19 (11./.12 na tablici)
  6. Zaprešić – Sloga SN 25:34 (12./12. na tablici)
  7. Ivanić – Zaprešić 29:23 (12./12. na tablici)
  8. Zaprešić – Rudar 25:26 (12./12. na tablici)
  9. Liburnija – Zaprešić 31:24 (12./12. na tablici)
  10. Zaprešić – Murvica 27:30 (12./12. na tablici)
  11. Udarnik – Zaprešić 29:28 (12./12. na tablici)
  12. Senia – Zaprešić 25:32 (11./12. na tablici)
  13. Zaprešić – Samobor 19:22 (11./12. na tablici)
  14. Arena – Zaprešić 34:19 (12./12. na tablici)
  15. Zaprešić – Zamet 2 30:31 (11./12. na tablici)
  16. Lokomotiva – Zaprešić 21:16 (12/12 na tablici)
  17. Sloga – Zaprešić 29:26 (12/12 na tablici)
  18. Zaprešić – Ivanić 27:28 (12/12 na tablici)
  19. Rudar – Zaprešić 27:24 (12/12 na tablici)
  20. Zaprešić – Liburnija 38:27 (11/12 na tablici)
  21. Murvica – Zaprešić 35:23 (11/12 na tablici)
  22. Zaprešić – Udarnik 25:24 (11/12 na tablici)

MLAĐE KADETKINJE 2000/01  I HMKRL

ML. KADETKINJE

 

  1. Zaprešić – Dugo selo (10:32); Ivanić – Zaprešić (33:6) (14/15 na tablici)
  2. Samobor – Zaprešić(10:9); Zaprešić – Trešnjevka (6/17) (13/15 na tablici)
  3. Rudar – Zaprešić(24:11); Zaprešić – Zamet (9:35) (13/15 na tablici)
  4. Zaprešić – Senia (18:19); Poreč – Zaprešić(31:18) (14/15 na tablici)
  5.  Zaprešić – Dubrava (19:16); Udarnik – Zaprešić (10:25 (12/15 na tablici)
  6. Lokomotiva – Zaprešić (24:8); Zaprešić – Sesvete (7:19) (12/15 na tablici)
  7. Arena – Zaprešić (11:17), Zaprešić – Gorica(15:10) (11/15 na tablici)

MLAĐE KADETKINJE 2000/01 MŽL

  1. Ivanec – Zaprešić (23:14); Zaprešić – Prelog (21:12) (6/15 na tablici)
  2. Zaprešić – Sesvete (11:18); Dubrava – Zaprešić (13:3) (9/15 na tablici)
  3. Udarnik – Zaprešić (6:19); Zaprešić – Samobor (14:25) (9/15 na tablici)
  4. Zaprešić – Lokomotiva (5:23); Trešnjevka – Zaprešić (21:10) (9/15 na tablici)
  5. Gorica – Zaprešić (12:19); Zaprešić – Sloga (12:9) (9/15 na tablici)
  6. Trnina – Zaprešić(10:8); Zaprešić – Zagorec odustao iz natjecanja (9/15 na tablici)
  7. Zaprešić – Ivanić 1(8:23); Ivanić 2 – Zaprešić odustao iz natjecanja (8/15 na tablici)
  8. Zaprešić – Ivanec(8:17); Prelog – Zaprešiić(12:12) (8/15 na tablici)
  9. Sesvete – Zaprešić (24:4); Zaprešić – Dubrava(21:12) (8/15 na tablici)
  10. Zaprešić – Udarnik(); Samobor – Zaprešić(19:15) (9/15 na tablici)
  11. Lokomotiva – Zaprešić(16:4); Zaprešić – Trešnjevka(17:21) (9/15 na tablici)
  12. Zaprešić – Gorica(14:9); Sloga -Zaprešić(8:16) (9/15 na tablici)
  13. Zaprešić – Trnina(21:8)(9/15 na tablici)
  14. Ivanić 1 – Zaprešić(); Zaprešić – Ivanić 2 () ()

 

DJEVOJČICE 2002/03 MŽL

  1. Ivanić – Zaprešić (33:6); Zaprešić – Dugo Selo ’55 (2:18) (22/24 na tablici)
  2. Zaprešić – Moslavac (5:21); Garešnica – Zaprešić (29:8) (23/24 na tablici)
  3. Udarnik -Zaprešić(18:6); Zaprešić – TKC(6:24) (23/24 na tablici)
  4. Zaprešić – Samobor (4:16); Sloga – ZAprešić (31:6) (22/23 na tablici)
  5. Koka – Zaprešić (17:4); Zaprešić – Prelog (7:19) (21/23 na tablici)
  6. Zaprešić – Bistra(8:12); Karlovac – Zaprešić(24:8) (21/23 na tablici)
  7. Petrinja – Zaprešić(3:16); Zaprešić – Sisak(4:26) (21/23 na tablici)
  8. Zaprešić – Lokomotiva (1:26); Sesvete – Zaprešić (30:2) (21/23 na tablici)
  9. Zaprešić – Trešnjevka (5:15); Zabok – Zaprešić(24:7) (21/23 na tablici)
  10. Dubrava – Zaprešić(19:9); Zaprešić – Trnina(17:11) (21/23 na tablici)
  11. Zelina – Zaprešić (); Zaprešić -Rugvica() ()