2016./2017.

BOLDANI SU DOMAĆINI U MLAĐIM DOBNIM SKUPINAMA!!!

SENIORKE:

KUP

1. 28/29.09. ŽRK RUGVICA – ŽRK ZAPREŠIĆ  (28:26)

II. HRL ZAPAD

  1. 01/02.10. ZAPREŠIĆ – SLOGA (17:23) 9/12 na tablici
  2. 08/09.10. ZAMET 2 – ZAPREŠIĆ (41:22) 11/12 na tablici
  3. 15/16.10. ZAPREŠIĆ OMIŠALJ (20:23) 11/12 na tablici
  4. 22/23.10. SAMOBOR – ZAPREŠIĆ (27:22) 11/12 na tablici
  5. 29/30.10. ZAPREŠIĆ – RUDAR (16:26) 11/12 na tablici
  6. 05/06.11. ZAPREŠIĆ – IVANIĆ (30:41) 11/12 na tablici
  7. 12/13.11. SISAK – ZAPREŠIĆ (31:23) 12/12 na tablici
  8. 19/20.11. ZAPREŠIĆ – UDARNIKA (28:33) 12/12 na tablici
  9. 26/27.11. SENIA ZAPREŠIĆ (25:28) 11/12 na tablici
  10. 03/04.12. ZAPREŠIĆ – MURVICA (17:28) 11/12 na tablici
  11. 10/11.12. LOKOMOTIVA 2 – ZAPREŠIĆ (44:25) 11/12 na tablici
  12. 11/12.02. SLOGA – ZAPREŠIĆ (26:29) 11/12 na tablici
  13. 18/19.02. ZAPREŠIĆ – ZAMET (37:32) 10/12 na tablici
  14. 25/26.02. OMIŠALJ – ZAPREŠIĆ (26:33) 10/12 na tablici
  15. 04/05.03. ZAPREŠIĆ – SAMOBOR (27:26) 10/12 na tablici
  16. 11/12.03. RUDAR – ZAPREŠIĆ (28:23) 9/12 na tablici
  17. 18/19.03. IVANIĆ – ZAPREŠIĆ (36:25) 9/12 na tablici
  18. 25/26.03. ZAPREŠIĆ – SISAK (23:37) 9/12 na tablici
  19. 01/02.04. UDARNIK – ZAPREŠIĆ (30:30) 9/12 na tablici
  20. 08/09.04. ZAPREŠIĆ – SENIA (33:26) 9/12 na tablici
  21. 22/23.04. MURVICA – ZAPREŠIĆ (32:23) 9/12 na tablici
  22. 29/30.04. ZAPREŠIĆ – LOKOMOTIVA 2 (32:32) 8/12 na tablici

Natjecanje završile 8/12 na tablici

KADETI 2000/2001

I. HKRL ZAPAD

  1. 09.10. UMAG – ZAPREŠIĆ (24:18) ; ZAPREŠIĆ – POREČ (20:28)
  2. 06.11. ZAPREŠIĆ – TREŠNJEVKA (16:17) ; SAMOBOR – ZAPREŠIĆ (14:16)
  3. 20.11. SESVETE – ZAPREŠIĆ (27:12) ; ZAPREŠIĆ – LOKOMOTIVA (11:31) 
  4. ODMARAMO
  5. 22.01. IVANIĆ – ZAPREŠIĆ (27:11) ; ZAPREŠIĆ – DUGO SELO (19:16)
  6. 29.01. ARENA – ZAPREŠIĆ (11:25) ; ZAPREŠIĆ – SLOGA (19:11)
  7. 05.02. RUDAR – ZAPREŠIĆ (16:20) ; ZAPREŠIĆ – ZAMET (17:29) 8/13

Natjecanje završile 8/13 na tablici

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA

  1. 15/16.10. SLOGA – ZAPREŠIĆ (11:23) ; ZAPREŠIĆ – SAMOBOR (16:16) 3/10 na tablici
  2. 29/30.10. SESVETE – ZAPREŠIĆ (18:15) 6/10 na tablici
  3. 12/13.11. ZAPREŠIĆ – LONIA (19:11) ; TRNINA – ZAPREŠIĆ (14:14)
  4. 26/27.11. LOKOMOTIVA – ZAPREŠIĆ (29:21) ; ZAPREŠIĆ – DUBRAVA (25:24) 5/10 na tablici
  5. 17/18.12. ZAPREŠIĆ – PRELOG (17:14) ; IVANEC – ZAPREŠIĆ (22:14) 5/10 na tablici
  6. 11/12.02. ZAPREŠIĆ – SLOGA (10:0) , SAMOBOR – ZAPREŠIĆ (25:18)
  7. 25/26.02. ZAPREŠIĆ – SESVETE (11:27)
  8. 18/19.03. LONIA – ZAPREŠIĆ (18:30) ; ZAPREŠIĆ – TRNINA (23:28)
  9. 08/09.04. ZAPREŠIĆ – LOKOMOTIVA (18:26) ; DUBRAVA – ZAPREŠIĆ (28:23)(domaćin sesvete)
  10. 29/30.04. PRELOG – ZAPREŠIĆ (0:10) ; ZAPREŠIĆ – IVANEC (19.26)

Natjecanje završile 7/10 na tablici

MLAĐI KADETI 2002 I MLAĐE

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA

  1. 22/23.10. ZAPREŠIĆ – KARLOVAC (1:23) ; ZABOK – ZAPREŠIĆ (29:8) 
  2. 12/13.11. MOSLAVAC – ZAPREŠIĆ (34:6) ; ZAPREŠIĆ – PETRINJA (11:6)
  3. 10/11.12. ZAPREŠIĆ – LOKOMOTIVA 1 (4:35) ; LOKOMOTIVA 2 – ZAPREŠIĆ (35:7)
  4. 21/22.01. DUGO SELO – ZAPREŠIĆ (20:6) ; ZAPREŠIĆ – IVANIĆ (8:18)
  5. 04/05.02. ZAPREŠIĆ – BISTRA (10:20)
  6. 25/26.02. ZAPREŠIĆ – LUDBREG (3:10) ; KOKA – ZAPREŠIĆ (28:6
  7. 18/19.03. SESVETE – ZAPREŠIĆ () ; ZAPREŠIĆ – TREŠNJEVKA () neodigrano
  8. 08/09.04. ZAPREŠIĆ – UDARNIK (6:20) ; SAMOBOR – ZAPREŠIĆ (20:8)
  9. 29/30.04. ZELINA – ZAPREŠIĆ (29:10) ; ZAPREŠIĆ – RUGVICA (6:34)

Natjecanje završili 17/18 na tablici